יתרונות המדרסים בגיל השלישי

מדרסים לגיל השלישיאנשים רבים עושים שימוש במדרסים בשל הפופולריות שמוצר זה קיבל בשנים האחרונות, הרבה בשל תהליכי קידום ושיווק. בכדי שהמדרסים אכן יספקו לגוף את יתרונותיהם הרבים, הכרחי להתאים את המדרס על ידי גורם רפואי לצד מעקב ופיקוח צמוד.

חשיבות מדרסים בגיל השלישי

מבוגרים שמעוניינים לשמור על בריאותם באמצעות פעילות גופנית, צריכים להתחיל להשתמש במדרסים למניעת פציעות. הכאבים המאפיינים את בני גיל הזהב אינם מתחילים ונגמרים בכפות הרגליים, הם משליכים על הברכיים, על הירכיים, על הגב התחתון ולפעמים גם על הכתפיים והצוואר. כשמדרך הרגל אינו נמצא במצב ״עמדת אמצע״ יכולות להיווצר המון בעיות אורטופדיות.

בעיות אלו מאפיינות את בני הגיל השלישי בשל החלשות הגוף, אנשים רבים סובלים משחיקה של הסחוס מה שמעודד פגיעה ביכולת התנועה. מדרסים המותאמים באופן אישי מסייעים לשמור על המפרקים ולמנוע החמרה במצב של הסחוס. כמובן שיש לשלב את הפתרון הזה עם טיפולים ופתרונות נוספים במידת הצורך כמו נעליים אורטופדיות, פעילות גופנית מתונה, טיפולי פיזיותרפיה וכדומה.

איך בוחרים בעל מקצוע או מכון להתאמת המדרסים?

להתאמת מדרסים למבנה כף הרגל, לאורח החיים ולבעיות אורטופדיות או רפואיות באופן אישי יש חשיבות רבה. לא כל אחד שקורה לעצמו מומחה בהתאמת מדרסים הוא אכן כזה ולכן לפני שניגשים לבצע את התהליך חשוב לוודא כמה דברים חשובים.

 1. מי איש המקצוע שמקבל אתכם? איזו הכשרה אותו אדם עבר? מומלץ לבחור באדם שעבר לימודי פיזיותרפיה מקצועיים
 2. איזו רשת עומדת מאחוריו?
 3. אילו מומחים עומדים מאחוריו?
 4. איך מבצעים את תהליך ההתאמה של המדרס לכף הרגל?
 5. באילו חומרים עושים שימוש בתהליך ייצור המדרס?
 6. איזה מעקב רפואי מתבצע אחרי התאמת המדרס?

מדרסים בהתאמה אישית למדרסים בהתאמה אישית חייבת להיות תכונה חשובה והיא גמישות. כלומר שבכל רגע נתון ניתן יהיה לקחת את המדרס ועל ידי פעולת חימום לבצע איזון בהתאמה אישית לפי הצרכים של המטופל. מה שחשוב במדרס היא הצורה שלו, הקשת שלו, התמיכה שהוא מספק והחומרים מהם הוא עשוי. תכונות אלו בעצם מאפשרות לקבל תמיכה אופטימלית, בלימת זעזועים ובמידת הצורך תיקון.

אבחון להתאמת מדרסים – איך זה מתבצע?

 • מהו מקור הכאב?
 • אבחון הבעיה – האם מדובר בקשת גבוהה מאוד, האם מדובר בפלטפוס?
 • דגימת כף הרגל
 • התאמת המדרס ובחירת החומרים המתאימים.

  קבלו יעוץ אובייקטיבי בחינם בנושא מעבר לדיור מוגן

  לייעוץ טלפוני חינם התקשרו

  077-9033850

  או מלאו את הפרטים:

  הרשמה מאובטחת. פרטיך נקלטים ליצירת קשר תוך כדי שמירה על פרטיותך.

  חייגו עכשיו צרו קשר